Filkaranfil Ürünleri

Filkaranfil

Takı tasarım serüvenime etnik oyalarla haşır neşir bir çocukluk geçirerek başladım ve büyüdüm. İğne oyaları, mekik oyaları, tel kırmalar, tığ işleri, örgüler nesil mirası olarak hep benimleler. Her zaman hevesle çalışmaya ve öğrenmeye devam ettim ve 2016'dan bu yana profesyonel olarak tasarımlarıma Filkaranfil markası altında hayat veriyorum. 

Takı serilerim; 3D baskı, model ve kalıp hazırlama teknikleri kullanarak, Beton Takı serileri hazırlamaktayım. Ayrıca boncuk dokuma tezgahımı da tasarlayarak boncuk dokuma ve boncuk işleme teknikleriyle takı tasarımlarımı birleştirdiğim, özel cam kum boncuklar olan miyuki boncuklarını ve tekniklerini kullanarak boncuk takı serilerimi üretiyorum.

Tasarımlarımda kullandığım materyallerin seçimine çok önem veriyorum. Küpe klipslerinin tamamını gümüş malzemeden üretmekteyim. Tasarımlarımı yarı değerli taşlar, doğal tohumlar ve doğadan toplanan parçalar, bazen upcycling, pirinç ve değerli metaller, geleneksel- etnik oya gibi farklı malzemelerle birleştirerek materyal ve tasarımda malzemelerin zenginliğini kullanarak seriler oluşturuyorum. 

Hayal dünyasından gerçekliğe uzanan bir serüvenin, sizin için şık ve kullanışlı takılara dönüştüğü bir macerayız.BENZER ÜRÜNLER

Pareo & Şal & Eşarp & Fular HIZLI BAKIŞ
İpek Fular HIZLI BAKIŞ

İpek Fular


70,00 ₺
El Yapımı Etnik Kolye HIZLI BAKIŞ
Munchies HIZLI BAKIŞ

Munchies


89,90 ₺
TÜKENDİ
Colorfull Skull Tee HIZLI BAKIŞ
Twist Bileklik HIZLI BAKIŞ

Twist Bileklik


110,00 ₺
Çakıl Kol Düğmeleri HIZLI BAKIŞ
El Yapımı Renkli Örgü Çanta HIZLI BAKIŞ
Friends HIZLI BAKIŞ

Friends


50,00 ₺
Beyaz Clutch El Çantası HIZLI BAKIŞ
Sepette farklı mağaza ürününüz bulunmaktadır.

Sepeti Boşalt Siparişi Tamamla