BİZ

Bizibilirsiniz.com alanında başarılı olmuş, gerek hizmet sektöründe gerekse ürettiği ürün ile sitemizde yer alacak olan gerçek ve tüzel “Kadın Girişimcilerden oluşmaktadır. Bizibilirsiniz.com alanında başarılı olmuş, gerek hizmet sektöründe gerekse ürettiği ürün ile sitemizde yer alacak olan gerçek ve tüzel “Kadın Girişimciler”den oluşmaktadır.


Bizibilirsiniz.com ekibi olarak sizinle gerçekleştirdiğimiz anlaşma kapsamında ürününüz / hizmetiniz için hemen sitemizde ücretsiz olarak mağaza açarız. Ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını sağlayan pazarlama ekibi; ürün ve hizmetlerinizi satışa çeviren satış ekibi; satış öncesi ve satış sonrası sağladığı müşteri hizmetleri desteği ile müşteri ile aranızdaki bağ olur.


Bizibilirsiniz.com, başarılı ve müşteri memnuniyeti yüksek olan bir hizmet için; müşteri ile aranızdaki arz talep döngüsünün yönetilmesini, ücretsiz olarak teklif mektuplarının yönlendirilmesini sağlar. Bizibilirsiniz.com; kadının toplumdaki yerinin görünür kılınması, kadınların ihtiyaçları ve yetenekleri doğrultusunda mesleki eğitimlerin verilmesi, verilen eğitimleri başarı ile tamamlayan kadınların ticari hayatta yerini almasına destek olabilmek amacıyla yola çıkmıştır. Bu nedenle Bir Kadın Derneği İle ortak çalışmaları bulunmaktadır.


Bizibilirsiniz.com, her hafta kendi alanında başarılı olmuş bir kadının hikayesini paylaşıyor. Bu hikayelerle siz değerli kadınlarımıza yepyeni bakış açıları katarak, örnek başarı hikayeleri ile hayatlarınıza yön verebilmenizi umuyoruz ve ileride bu başarı hikayelerinde yer alabilmeniz için sizleri destekliyoruz. Sizleri de aramızda görmeyi çok isteriz.ARAMIZA KATILIN

Siz de aramıza katılarak ürün satmaya ya da hizmet vermeye başlayabilirsiniz
İŞ ORTAĞI OLUN!

İş Ortağı Ol!

Siz de aramıza katılmak isterseniz aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.