BİZ

Bizibilirsiniz.com; Türkiye’de ilk defa, hem gerçek hem de tüzel "Kadın Girişimciler" in oluşturduğu, kadın & erkek & genç & yaşlı & şahıs & şirket ayırt edilmeksizin herkesin & her kurumun, hizmet ve ürün satın alabileceği e-ticaret sitesidir.


Bizibilirsiniz.com sitesi üzerinden hem güvenle alışveriş yapabilir; hem de tercihleriniz doğrultusunda sitemizde yer alan dilediğiniz hizmeti satın alabilirsiniz.


Biz sizden biriyiz.

Bu yüzden "Bizi Bilirsiniz" diyerek çıktığımız bu yolda kadınların güzelleştirdiği dünyayla, sizleri buluşturuyoruz.Müşterilerimizin Ayrıcalığı

Bizibilirsiniz.com üzerinden hizmet & ürün satın alan tüm müşterilerimiz için kaliteli ve güvenilir alışveriş keyfinin adresi olmayı prensip edinmesi.

Tedarikçilerimiz için de, ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını sağlayan pazarlama ekibi ve ürün ve hizmetlerinizi satışa çeviren satış ekibi olabilmesi. Satış öncesi ve satış sonrası sağladığı müşteri hizmetleri desteği sayesinde müşteri ile aranızdaki bağ olabilmesi.

Başarı Hikayeleri

Bizibilirsiniz.com, her hafta kendi alanında başarılı olmuş bir kadının hikayesini paylaşıyor. Paylaşılan bu hikayelerle siz değerli okuyucularımıza yepyeni bakış açıları katarak, örnek başarı hikayeleri ile hayatlarınıza yön verebilmenizi umuyoruz.

Paylaşıyoruz

Müşterilerimizin yaptığı her alışverişten elde edilen %1’lik bir kısmı Bir Kadın Derneği’nin yürüttüğü çalışmalara destek vermek için kullanıyoruz.

İnsan Kaynakları

İş dünyasındaki bütün kadınları, aynı çatı altında toplayan Türkiye’nin ilk online alışveriş sitesinin bir parçası olmak ister misin? Aramıza Katıl!
BAŞVUR

İLETİŞİM

Telefon

0850 255 1275

İşbirliği İçin

musteri@bizibilirsiniz.com

Medya İçin

info@bizibilirsiniz.com

İletişim